עיסוי עם כדים

 

מדובר בחוויה מחדשת ומרגשת. הטיפול משולב בעבודה עם כדי חרס קטנטנים שחוממו מראש ומשמשים ככלי להעברת מגע מפנק, מצד אחד, אבל קשיח וחודרני באזורים שדורשים זאת. שכשהמטפל אוחז בהם, הם הופכים לחלק אינטגרלי מכף ידו. העיקרון זהה לעבודה עם אבנים חמות, רק שהכד מחליף אותן. במהלך הטיפול נעשה שילוב סירוגי של עבודת הכדים עם עיסוי רקמות עמוק בשמן שומשום. המטרה היא לשחרר את כל המקומות המועדים לפורענות, לעשות מתיחות ולהשתמש בטכניקות ובלחיצות שיעיפו את המטופל אל על. 

הטיפול אמור להיות מעודן, אבל גם מותאם אישית, כך שמומלץ לתאם ציפיות מראש.


משך הטיפול: 60 דקות.

 

* תמונה להמחשה בלבד

עיסוי עם כדיםעיסוי עם כדים

עיסוי עם שוקולד

 

מתנה מתוקה ומיוחדת לאנשים מיוחדים. השוקולד מוסיף רעננות, רוך ורוגע לעור, ממריץ את הדם ועוזר לתחלופת העור. הטיפול כולל עיסוי שוקולד ועטיפה, פילינג גוף וטיפול פנים עם שוקולד.

*מומלץ לבצע פילינג לפני העיסוי על מנת להגיע לעיסוי עם גוף נקי.

משך הטיפול: 50 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.
 

* תמונה להמחשה בלבד

עיסוי עם שוקולדעיסוי עם שוקולד

עיסוי עם אבנים חמות

 

טיפול עדין באמצעות מגע ישיר של ידיים ואבני בזלת חמות. העיסוי ממריץ את מחזור הדם, מרפה שרירים ומנקז רעלים. טיפול מפנק, מרגיע ונעים.

משך הטיפול: 60-90 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.

 

* תמונה להמחשה בלבד

עיסוי עם אבנים חמותעיסוי עם אבנים חמות

עיסוי עם קונכיות חמות

 

השימוש בקונכיות חמות בשילוב עם טכניקות עיסוי תורם לטיהור וניקוי כלי הדם ע"י דחיפת נוזלים לימפתיים ודרבון העלמת שאריות פסולת ורעלים. החימום של הקונכיות מתבצע ע"י מילוי בנוזל שמכיל שילוב של מינרלים, מלחים ושמנים. קונכיה מתחממת בדיוק לטמפרטורה המדויקת, הנשמרת למשך כשעתיים. החום של הקונכיות מוחדר אל השרירים, מרפה אותם, מאיץ את זרימת הדם ומחדש את התאים הפגומים.


משך הטיפול: 45 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.

 

* תמונה להמחשה בלבד

עיסוי עם קונכיות חמותעיסוי עם קונכיות חמות

עיסוי איורוודה

 

עיסוי איורוודה הוא שיטה של ריפוי הוליסטי המבוסס על המסורת ההודית כאשר סוגי עיסויים אחרים רבים צמחו ממנו. סוג עיסוי זה מורכב משני שלבים. הראשון נקרא אביאנגה ובו נמשך שמן רב על כל הגוף שמחמם ומרגיע את השרירים. החלק השני נקרא שירודרה, בו מתמקדים במצח ובראש. משמעות המילה איורוודה היא חיים וידע, כלומר מדעי החיים. ההתייחסות היא לכל אורח החיים ומטרת הפעולה היא להוביל לאורח חיים בריא ככל הניתן. כמו כן נוגעים לא רק בהיבט הפיסי אלא גם בהיבטים נוספים כגון היבט נפשי, רוחני וחברתי.

עיסוי איורוודהעיסוי איורוודה

לקביעת תור התקשרו עכשיו ‏050-9992500 או השאירו פרטים

שעות פעילות: ימי א' עד ה' 9:00- 20:00 לפי הזמנה מראש. שישי / שבת בתיאום מראש.

כלי נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
H הדגשת כותרות
הדגשת קישורים
תיאור תמונות
מונוכרום
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה